Oglas
· · Komentari: 0

"UZIMALA SAM IH KADA SAM IMALA TEŠKE ŽIVOTNE DRAME": Barbara Bobak priznala da je pila tablete za smirenje, uhvatila bivšeg u prevari, a pomenula i Lazića

Barbara Bobak je bez dlake na jeziku otkrila u kojim situacijama je pila lekove za smirenje.

1769503640_1733049888_474f9ff6d3e42ffc643a1cbdc7f8178303eaa9d6.jpg
Foto: Ataimages.rs/ Z.M.
Oglas

Barbara Bobak, bez dlake na jeziku, progovorila je o fotografijama bivših momaka i tome šta čuva u svom mobilnom telefonu.

- Preko društvenih mreža sam saznala da me dečko vara. Videla sam sliku na stranici diskoteke kako se ljubi sa drugom devojkom. Fotograf je slikao masu, a njih dvoje su bili u zanosu, na dnu fotografije - priznala je pevačica i otkrila da u telefonu i dalje ima skrinšotove bivših momaka.

Barbara je objasnila zašto je njen otac preuzeo brigu o finansijama i stavila tačku i na spekulacije o tome da je sa kolegom iz benda u vezi.

- Nisu me menadžeri potkradali, nego sam odlučila da mi karijeru vodi otac zato što ja ne umem da baratam sa novcem. Tačnije, ne vodi on meni karijeru, nego finansije - istakla je Barbara Bobak, pa na pitanje o dečku, rekla:

- Nije istina da mi je kolega iz benda dečko. Snimila sam spot sa njim, pa je onda krenula ta priča - izjavila je pevačica.

O Darku Laziću

Barbara nije imala problem ni da priča o bivšem dečku Darku Laziću, te je komentarisala da li joj je ta romansa pomogla u karijeri.

- Ne mislim da mi je veza sa Darkom pomogla u karijeri. Mislim da nije, jer je to neka stvar od koje sam ja morala da neki način perem.

- Jer kada se na sceni pojavite kao nečiji partner, a ta veza se prekine, morate mnogo više publici da se dokazujete, upravo zbog toga što se priča da vas je neko progurao - rekla je Barbara, te je demantovala priče da joj je muka na pomen Darka Lazića.

Barbara je pomenula i koleginicu.

- Nisu fudbaleri moja šoljica čaja, a ni Dara i ja nismo toliko bliske da bi mi ona nabacivala momke. To mi je onako nasumična priča.

Barbara je bez dlake na jeziku pričala i o tome da li je i kada pila tablete za smirenje.

- To se sve dešavalo u trenucima kada sam imala neke životne drame. Uzimala sam po pola tablete samo da bih se smirila, ali ne ovako, ništa previše - rekla je pevačica.

(Blic)

BONUS VIDEO:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas