Oglas
· · Komentari: 0

ZA NJIM LUDELA CELA JUGA, A ON VOLI SAMO NJU: Ovo je supruga Alena Islamovića

NJih dvoje su svoj odnos gradili bez potrebe da ih iko sa strane razume. Dok su drugi pisali o muzici, turnejama, veri i razlikama, oni su jednostavno ostajali zajedno.

1745402180_Untitled.jpg
Foto: Printskrin/Instagram/marjana.islamović
Oglas

Pevač Alen Islamović karijeru je započeo u grupi "BAG", proslavio se u grupi "Divlje jagode", a vrhunac popularnosti dostigao je u grupi "Bijelo dugme."

Alen je u jeku popularnosti važio za miljenika žena, ali njegovo srce osvojila je samo jedna - Marijana.

Naime, on decenijama voli samo jednu ženu sa kojom je u braku već 42 godine i imaju dve ćerke Unu (34) i Laru (27).

- Marijanu sam upoznao kad je ona imala 16 godina, a ja 22. Bio sam niko, samo lokalni pevač u grupi "BAG". Nas dvoje smo sve ove godine zajedno plivali kroz sve bure i trudili se da opstanemo i sačuvamo svoj mir. Bila mi je najveća podrška kroz sve što sam prošao i u svim odlukama koje sam donosio, a one su nekada bile bolne i neizvesne. Brak je kompromis, mirna luka i treba ga znati sačuvati - rekao je Islamović.

Alen se bavi muzikom još od srednje škole. Profesionalnu karijeru počeo je u grupi "Divlje jagode", a vrhunac u muzičkom smislu dostigao je kao član "Dugmića".

(N portal)

 

BONUS VIDEO

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas