Принцеза Шарлот, средње дете Кејт Мидлтон и принца Вилијама, напунила је 11 година.
Принц Вилијам и његова супруга Кејт објавили су поглед иза кулиса у своје животе далеко од камера и краљевских дужности и снимили Шарлот док се играла на плажи и уживала у летњем времену. Тиме је најпознатији краљевски пар на свету пожелео срећан рођендан ћерки Шарлот.
Шарлот је напунила 11 година, а према, сада већ традицији, принц и принцеза од Велса су објавили њену фотографију на друштвеној мрежи Инстаграм.
У низу снимака који су спојени и отпремљени са умирујуц́ом музиком акустичне гитаре, сестра принца Џорџа и принца Луиса снимљена је како се игра са породичним псима, кокер шпанијелом по имену Орла и једногодишњим штенетом коме су дали име Ото.
Испод објаве су се низале честитке, а доминирале су оне чији се делови доносе и на то колико принцеза личи на своју баку, краљицу Елизабету.
"Невероватна сличност са Елизабетом", гласи један од њих.