ТРИ ПЕНЗИЈЕ АНЕ БЕКУТЕ: Ово је моменат у ком се све променило
Певачица Ана Бекута имала је једну жељу када је школовање у питању, али све се променило након што је родила сина.
Певачица Ана Бекута имала је једну жељу када је школовање у питању, али све се променило након што је родила сина.
Глумац Феђа Стојановић пре четири године изгубио је борбу са опаком болешћу, а његов живот обележила је велика трагедија када му је син Урош преминуо у 44. години.
Глумац Саша Јоксимовић отворено је говорио о односу са братом Жељком Јоксимовићем.
Глумица Аманда Сејфрид је још крајем августа за "Ванитy Фаир" открила да је одрицање од ботокса било део правила редитељке о забрани шминке на сету
Певачици Вукици Вељовић предвиђали су успешну каријеру, а вест да је изненада преминула у 39. години оставила је све у шоку.
На руској верзији Евровизије, а која је одржана синоћ у Москви, Вијетнам је однео апсолутну победу.
Бритни Спирс последњих година води битку са менталним здрављем
Први муж Брижит Макрон је Андре-Луи Озијер. Рођен је 1951, а преминуо је крајем 2019. године. По занимању је био банкар.
Певачица и водитељка Ана Севић отворила је душу о периоду када је њен бивши супруг Дарко Лазић имао тешку саобраћајну несрећу.
Доналд Трамп, његова супруга Меланија и ћерка Тифани присуствовали су раскошном државном банкету у краљевској палати.