Oglas
· · Komentari: 0

MUŽ POZNATE ARISTOKRATKINJE SE NAPIO, PA SE PROBUDO KOD TAŠTE: Neobičan život najzanimljivije Elizabetine unuke o kojoj se malo zna! (FOTO)

Zara Tindal danas puni 44 godine, a ovo su zanimljivosti iz njenog života.

1747306808_profimedia-0724454660.jpg
Foto: Profimedia
Oglas

Najstarija unuka kraljice Elizabete Druge, Zara Tindal je jedna od najinteresantnijih članova kraljevske porodice. 

NJeni roditelji, princeza Ana i Mark Filips su odbili ponudu kraljice Elizabete da njihova deca imaju kraljevske titule kako bi mogli normalno da odrastaju.

Kako je nedavno Zara govorila, kraljevska porodica je poput svake druge.

-To je veoma teško videti spolja, ali u potpunosti je to i dalje porodica koja prolazi kroz iste borbe kao i drugi ljudi - rekla je za The Sun.

Ona je od 2011. godine u braku sa Majkom Tindalom. NJih dvoje važe za jedan od najopuštenijih parova u kraljevskoj porodici, a i početak njihove ljubavi je bio upravo tako.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zara Tindall (@zara_tindall)

Neobičan početak kraljevske ljubavne priče

Zara i Majk su se upoznali 2003. godine tokom Svetskog kupa u ragbiju koji se održavao u Australiji.

Zara je tada izašla sa prijateljima, a Majk je slavio pobedu Engleske. 

- Sve vreme mi je slao poruku da svatim na piće -ispričala je, prenosi Mirror.

- U osam ujutru sam ušla u kafić, a Majk je izlazio sa devojkom. Rekao je da je samo upao u njen frižider.

LJubav prema sportu 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zara Tindall (@zara_tindall)

NJih dvoje su se venčali 2011. godine, a jedna od stvari koje ih povezuju jeste ljubav prema sportu.

NJihove medalje vise iznad police sa pićima u njihovom domu.

- Imam više medalja od njega - rekla je kroz šalu Zara.

Kao što smo rekli, njen suprug je bivši igrač ragbija, a s druge strane, Zara se bavi jahanjem.

Na Olimpijskim igrama u Londonu 2012. godine je osvojila srebrnu medalju u disciplini jahanja sa preponama, a medalju joj je uručila majka, princeza Ana.

Zara je bila prva osoba iz britanske kraljevske osobe koja se takmičila na Olimpijskim igrama.

Anegdota o muževljevom mamurluku

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zara Tindall (@zara_tindall)

Zara Tindal je nedavno na dobrotvornoj zabavi ispričala anegdotu o mamurluku svog supruga, Majka Tindala.

Kako je priznala, njen suprug i bivši igrač ragbija Majk je jednom prespavao važan događaj zbog mamurluka. I to u stanu svoje tašte.

- Prespavao je i odseo je u palati Sent Džejms. Naša PR devojka pitala gde je on. Pozvala sam gardu u Sent Džejmsu i pitala Možete li da probudite Majka? Bio je u stanu moje mame. Ušli su unutra sa oružjem - ispričala je anegdotu Zara.

O roditeljstvu

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zara Tindall (@zara_tindall)

Zara i Majk imaju troje dece, Miu, Lenu i Lukasa, a kako je izjavila za britanske medije, nada se da će njena deca naslediti od roditelja ljubav prema sportu. 

- Volela bih da se bave sportom, jer vas to čini zaokruženom osobom. To je ono što im želim. Mislim da svako dete u celoj zemlji treba da bude u stanju da bude otvoreno i da može da se okuša u svakom sportu, bar jednom - 

Kako održava liniju?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zara Tindall (@zara_tindall)

Zara Tindal danas puni 44 godine, a svoju besprekornu liniju duguje u velikoj meri sportu. Svaki dan u popodnevnim časovima pliva ili vozi bicikl.

Što se tiče ishrane, trudi se da ne jede previše ugljenih hidrata i šećera

- Za doručak ću pojesti nešto poput grčkog jogurta sa medom, parče voća ili tost. Ručak je brz i jednostavan, kao supa i sendvič ili jaja i tost. Ne držim dijetu, ali se trudim da jedem dobro i da ne jedem previše ugljenih hidrata ili šećera -  prenose britanski mediji

(Glossy)

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas