Oglas
· · Komentari: 0

OVU MANEKENKU SVI ZNAJU PO ČUVENOM SPOTU IZ 90-TIH: Ovako danas izgleda u kupaćem u šestoj deceniji

Helena Kristensen je jedna od onih žena koje s godinama izgledaju još bolje.

1741256677_profimedia-0971487975.jpg
Foto: Profimedia
Oglas

Pre nego što se obrela u Los Anđelesu, gde je sa koleginicama obilazila postoskarovkse žurke, Helena Kristensen nabacivala je boju na egzotičnoj destinaciji i objavljivala fotografije od kojih je jačem polu polazila voda na usta. Ne mislimo na prizore romantičnih zalazaka sunca, nego na one sa plaže, u kupaćem kostimu, koji joj stoji kao da je juče bila 1990. godina kada je pravila društvo Krisu Ajzaku u spotu za pesmu "Wicked Games".

Kada se crno-beli video zavrteo na MTV-ju, gotovo istog časa se našao na vrhu liste najseksepilnijih spotova svih vremena. Tad je Helena Kristensen već bila uvažena članica druge generacije supermodela, a vrlo brzo je postala i "Viktorijin anđeo" i velika ljubav Majkla Hačinsa. Sada ima 56 godina i tu i tamo prošeta pistom.

Aktivnija je na Instagramu i u humanitarnim organizacijama nego u svetu mode, što je i logično, jer je odavno u penziji. Ali, telo slavne danske manekenke definitivno nije otišlo u penziju. Bacite pogled na nove fotografije i biće vam jasno o čemu pričamo.

Jednodelni roze kupaći kostim bez bretela otkrio je da zanosna Helena ima u milimetar istu liniju kao iz vremena kada pojavila na modnoj sceni. Album fotografija sa tropske destinacije sasvim opravdano je zaradio je više od 30 hiljada lajkova, ali i komentara koji su pucali od komplimenata.

"Uvek si bila žena iz mojih snova", poručio joj je jedan (očigledno dugogodišnji) obožavalac.

Društvo na pesku pored mora pravio joj je zgodni mladi gospodin, koji takođe privlači pažnju gde god se pojavi jer neodoljivo liči na nju – sin Mingus, koga je pre 25 godina dobila u vezi sa glumcem Normanom Ridusom.

Helena Kristensen u slobodno vreme se bavi fotografijom. Pokrenula je i sopstveni brend vintidž odeće, osnovala dve fondacije za borbu protiv raka dojke i organizaciju koja svojim aktivnostima skreće pažnju svetu na posledice klimatskih promena, a često boravi i u Peruu, domovini njene majke Else.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Helena (@helenachristensen)

 

(Blic) 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas