Oglas
· · Komentari: 0

UDALA SE ŽIZEL BUNDŠEN: Jedna od najlepših žena na svetu rekla "da" instruktoru džiju-džice

Manekenka Žizel Bundšen i instruktor borilačkih veština, Jokaim Valente, su se venčali nakon što su prošle godine dobili sina

1766218094_9e277b576c81a401f8446f2d8801233cf3fdf560.jpg
Foto: profimedia
Oglas

Par se venčao na ceremoniji u Serfsajdu, Florida, 3. decembra, prema pisanju magazina Pipl. Venčanje je održano u krugu najbližih ljudi u njihovom domu. 

Podsetimo, par Žizel (45) i Jokaim su početkom prošle godine dobili sina. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele)

- Žizel i Joakim su srećni zbog ovog novog poglavlja u svom životu i raduju se stvaranju mirnog i ljubavnog okruženja za celu porodicu - rekao je izvor za Pipl tada.

NJihovo zajdničko dete je treće dete manekenke. Sa bivšim suprugom Tomom Brejdijem ima sina Bendžamina (15) i ćerku Vivijan (12). 

Ona i bivša zvezda amriškog fudbala su podneli su zahtev za razvod 2022. godine, nakon 13 godina braka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele)

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas