Oglas
· · Komentari: 0

"I JA SAM ČESTO BILA NA GRANICI": Nataša podržala Minu Kostić - podelila i svoje iskustvo

Nataša se prisetila perioda života kada sebe nije prihvatila potpuno, ali je imala veliku podršku sestre Kristine koja joj je tada uputila nežne reči.

1780471726_Foto-Ataimages.rs-A.A.-Natasa.jpg
Foto: Ataimages.rs/ A.A.
Oglas

Povodom jednog događaja u Beogradu, pevačica Nataša Bekvalac i njena sestra modna kreatorka Kristina Bekvalac, zablistale su pred okupljenim medijima, među kojima je bio i Kurir.

Lepo doterane, dok su krale mnoge poglede prisutnih, pojavile su se na Trgu republike, a Nataša nije skidala osmeh sa lica.

Obe su bile obučene u svetle odevne kombinacije - belo i bebi roze. Razgovarale su sa okupljenim novinarskim ekipama, pa otkrile neke detalje iz privatnog života.

Otkrila tajnu dobrog izgleda

Na samom početku, objasnila je kako uspeva da izgleda uvek dobro.

- Jako vodim računa. Imam kontrolu nad hranom. Pročitala sam da ko ima kontrolu nad hranom, ima nad mngo čim. Imala sam ranije prejedanja, meni je hrana povezana sa emocijama. Kad sam izbalansirala emocije, uspela sam to i sa hranom. Ne uživam toliko u hrani - objašnjava.

Ona je, potom, na tu temu nastavila, ali se dotakla i ljubavnog života, opisavši ga na zanimljiv način.

- Imam 46 godina, godine sa sobom nose svašta. Potrebna je veća kontorla, disciplina. Ne da bih bila lepa drugima, već sebi. Moje telo je moj hram, volim da budem dobro i zdravo. Na emotivnom planu tuga, čemer, jad - rekla je Nataša o ljubavnom životu.

"Nisam to mislila o sebi..."

Nataša se prisetila perioda života kada sebe nije prihvatila potpuno, ali je imala veliku podršku sestre Kristine koja joj je tada uputila nežne reči.

- U prirodi svakog čoveka je da se predstavljamo boljima nego što jesmo. To se, uglavnom, dešava kada ne prihvatite sebe potpuno. Nakon jedne emisije kad ja nisam bila ja, već sam se pravila nešto, Kristina me je povukla sa strane i rekla: "Ti ne shvataš koliko si genijalna takva kakva jesi, koliko si duhovita..."Ja nisam to mislila o sebi. To mi je značilo i tad sam počela da se ponašam pred kamerama onako kakva sam zaista. Od tad postoji slika u javnosti o meni koja uopšte nije slika, već je realnost - iskreno priznaje Nataša.

O slučaju Mine Kostić: Ja sam često bila na granici...

Priznaje da je teško biti žena danas, a onda se prisetila svojih teških momenata i otvoreno o tome govorila, dok je svima koji se bore sa problemima uputila najlepše reči podrške.

- Ja o tome pričam godinama. Biti žena u ovo vreme nosi razne pritiske. Hoću da pozovem na jedan panel gde ću komentarisati sve na ovu temu, sa još dve sjajne žene, gde ćemo pričati o svim temama koje nas, žene, stežu, pritiskaju i čine da se osećamo ne tako dobro u svom telu, pogotovo kad su u pitanju javne ličnosti. Često smo surovi. Svedoci smo osuđivanja, kako se komentarišu ljudi koji su deo javnog života. Treba biti jak i imati podršku da ne pošiziš. Ja sam često bila na granici, ali sam nekako oko sebe uvek imala moćan krug žena. To je moja sreća. Uvek su me držale ili slale kod drugih žena koje su mi pomagale da ostanem stabilna i funkcionalna, iako me je nekad samo odluka delila da ne poludim - kaže Nataša, pa objašnjava da bi svi trebalo da budu nežniji jedni prema drugima.

- Ne treba tražiti krivca, ja ne bih sudila, niko nije kriv. Treba da budemo nežniji, jer kao takvi možemo jedni drugima više da damo. Svi smo različitog kova. Nekog četvorka iz matematike može da natera da skoči s mosta, a nekog brdo problema ojača. Samo nek je malo više nežnosti i obzira - zaključila je prevačica.

(Kurir)

BONUS VIDEO:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas