Oglas
· · Komentari: 0

PENZIJA BILJE KRSTIĆ: Evo koliko novca pevačici leže na račun svakog meseca

Bilja Krstić godinama je deo javne scene, a etno pevačica je dobila i priznanje za vrhunski doprinos nacionalnoj kulturi.

1761822464_Foto-Ataimages.rs-R.-P.jpg
Foto: Ataimages.rs/ R.P.
Oglas

Biljana Krstić je prisutna na estradi dugi niz godina. Osim pevanja, ona radi i kao a profesorka muzike.

Biljana je preko 30 godina muzička urednica Prvog programa Radio Beograda.

Bila je i deo grupe "Suncokret", kao i "Rani mraz", a kasnije je započela solo karijeru.

Bilja Krstić je doživela svetsku slavu kao vokalni solist orkestra "Bistrik".

Kako pišu domaći mediji etno pevačica je dobila i priznanje za vrhunski doprinos nacionalnoj kulturi, samim tim i nacionalnu penziju koja iznosi 64.730 dinara.

Podsetimo, pevačica Bilja Krstić je pre par dana na svom Fejsbuku objavila je da joj je preminila sestra, te se od nje oprostila emotivnom objavom.

- Otišla je tiho, naša najstarija rođena sestra Mira. Ovog  jutra bez nje i slike se samo ređaju i  svaka uspomena postaje talas koji guši i grli u isti mah. Naša je ljubav Miki sa tobom i diše tamo gde si ti. Volimo te Ivanka i ja - napisala je Bilja uz set fotografija preminule sestre.

(Blic)

BONUS VIDEO:

 

 

Pratite nas na INSTAGRAMU i FEJSBUKU

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas