Dok nemački mediji pišu o Bastijanovim fotografijama sa drugom ženom, Ana Ivanović blista više...
Nemački mediji već skoro dva meseca govore o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera
Nemački mediji već skoro dva meseca govore o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera
Ana Ivanović je godinama unazad modna inspiracija, čak i tokom teniskih dana, njena urođena elegancija i lepota su uvek bile tema brojnih svetskih medija.
Ceo svet i dalje bruji o navodnom razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera, mnogi su iznenađeni jer je ovaj par izgledao sasvim skladno, a oni se i dalje ne oglašavaju o ovoj temi.
Iako su važili za jedan od najsklanijih poznatih parova na svetu, Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger se suočavaju sa sve brojnijim navodima o razvodu.
Ana Ivanović i navodna nova devojka Bastijana Švajnštajgera, Silva, srele su se ispred prestižne škole u Majorci, a o njihovim sasvim drugačijim stajlinzima se uveliko priča.
Bila i ostala dama! Bez velike pompe, u elegantnoj kombinaciji, Ana Ivanović je blistala na jednom događaju...
Kao bomba odjeknula je danas vest nemačkih medija da Bastijan Švajnštajger ima novu devojku, iako je razvod od Ane Ivanović još u toku.
LJubavna priča Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera definitivno je okončana - objavljene su fotografije fudbalera s novom partnerkom.
Sezona može da počne, poručuje lepa teniserka uz vrele fotografije sa Mauricijusa
Već nekoliko nedelja javnost spekuliše o navodnom razvodu između naše proslavljene teniserke Ane Ivanović i bivšeg nemačkog fudbalskog reprezentativca Bastijana Švajnštajgera.