Људи у Србији масовно траже ПОМОЋ ПСИХОЛОГА, ево ИЗ КОГ ГРАДА НАЈВИШЕ
Националну СОС телефонску линију посвећену ковиду 19, која ради од средине марта, позвало је више од 6.000 грађана.
Националну СОС телефонску линију посвећену ковиду 19, која ради од средине марта, позвало је више од 6.000 грађана.
Каже се да је смејање најбољи лек, али да ли увек и када није искрен? Психолог Владимир Ђурић говори о смеху, срећи и искрености то двоје. У наставку прочитајте поучну причу о његовом виђењу смеха.
Поједине навике код деце, родитељи обично сматрају безазленим, али у каснијем добу може доћи до озбиљног менталног поремећаја.
Побољшање памћења, очување можданих ћелија, одржање концентрације и бистрине ума, али и спречавање раног развоја Алцхајмерове болести
Већ се зна да дуго излагање плавој светлости са екрана рачунара, таблета, телевизора и мобилних телефона, може да штети очима
Данас је Светски дан трчања. То је најдемократскији спорт, јер могу да га практикују сви без материјалних улагања у опрему.