Oglas
· · Komentari: 0

BEBI DOL ZAUSTAVILA POLICIJA: U tašni nosila oštar predmet

Pevačica Bebi Dol uvek je privlačila pažnju svojim ponašaenjem, a jednom prilikom ju je zaustavila policija.

1748594895_rtr.jpg
Foto: Ataimages.rs/ A.A.
Oglas

Bebi je bila učesnica rijalitija "Farma". Kao simbol lične pobede, u torbi je nosila sekiru. Kada je hodala ulicom, policajac joj je prišao i zamolio da oštar predmet sakrije i ne šeta ga tako transparentno centrom grada.

- Dva meseca sam išla sa sekirom posle "Farme" u velikoj tašni. Policajac me je na prelazu kod Skupštine zaustavio i ljubazno zamolio da to malo uvučem u tašnu. Kaže, on me razume, a danas su rijaliti malo drugačiji - ispričala je Bebi u emisiji "Sceniranje".

Pevačica je istakla  da je sekiru nosila jer je bila ponosna zbog uspeha koji je ostvarila. 

- Ja sam izvojevala sekiru, ja sam izvojevala svoju veliku pobedu. Čovek je mislio da ću ja ko zna šta učiti sa sobom - priča iskreno Bebi.

(N portal)

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas