Oglas
· · Komentari: 0

PROSLAVILA SE U BELEŽNICI, VOLELA RAJANA GOSLINGA, DOBILA ZVEZDU U HOLIVUDU: Prelepa glumica je sa njim 10 godina, imaju dvoje dece, a sada su se prvi put zajedno pojavili u javnosti

Iako su oboje uspešni u filmskoj industriji, par je odlučno svih ovih godina čuvao svoju privatnost od javnosti, ali na Stazi slavnih je scenarista i reditelj podržao Rejćel.

1769087066_profimedia-1067782564.jpg
Foto: Profimedia
Oglas

Glumica Rejčel Mekadams (47), publici verovatno najpoznatija po ulogama u filmovima "Opasne devojke" i "Beležnica", dobila je svoju zvezdu na holivudskoj Stazi slavnih, a svečana ceremonija protekla je u posebno emotivnom tonu. Osim što je uz nju bio njen dugogodišnji partner Džejmi Linden (45), s kojim se retko pojavljuje u javnosti, Rejčel su na ovom važnom događaju podržali i njeni roditelji, Lens i Sandra Mekadamas, koji su s ponosom pratili trenutak u kojem je njihova ćerka dobila jedno od najvećih priznanja u karijeri.

Pojavljivanje na Stazi slavnih prava je rekost za Rejčel i Džejmija, koji svoj privatni život vešto skrivaju od javnosti. Bilo je to njihovo prvo službeno zajedničko pojavljivanje u javnosti u deset godina veze. Par je zajedno od 2016. godine, imaju dvoje dece - sina od sedam i ćerku od pet godina, čija imena nikada nisu javno objavili. Uprkos tome, Rejčel je više puta otvoreno govorila o tome koliko joj majčinstvo znači.

"To je najbolja stvar koja mi se ikad dogodila, bez konkurencije. Imala sam 40 godina samo za sebe, bila sam zasićena sobom i srećna što sam fokus prebacila na nekog drugog. Nisam želela žuriti da postanem majka – htela sam da to bude u pravo vreme", rekla je za The Sunday Times 2018. godine.

Iako je svesna da je njen život javna stvar, Rejčel je odlučna u tome da život svoje dece zadrži van reflektora. "Zabavljam se kao mama više nego ikad pre. Sve mi je zanimljivo, uzbudljivo i inspirativno – čak i teški dani imaju nešto čarobno u sebi", priznala je tada.

Ko je Džejmi Linden?

Džejmi Linden je američki scenarista i reditelj poznat po emotivnim dramama. Karijeru je započeo scenarijem za film "Mi smo Maršali" iz 2006., a veliki komercijalni uspeh postigao je filmom "Sve što želim si ti", inače adaptacijom uspešnog romana Nikolasa Sparksa. Rediteljski debi ostvario je 2011. godine filmom "10 Years", a kasnije je radio i na trileru "Money Monster" sa Džulijom Roberts i Džordžem Klunijem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Just Jared (@justjared)

U privatnom životu Linden je poznat kao dugogodišnji partner Rejčel Mekadams. Par je  neverovatno posvećen privatnosti i zajedno imaju dvoje dece. Iako su u vezi deset godina, njihova zajednička pojavljivanja u javnosti bila su neverovatno retka i uglavnom su se događala u privatnim ili neformalnim situacijama, poput venčanja prijatelja ili dolaska na LAX aerodrom u avgustu 2025.

Zbog svega toga, Džejmijevo prisustvo na dodeli zvezde izazvalo je posebnu pažnju – reč je o prvom zvaničnom zajedničkom izlasku para u deset godina veze, što svakako nije mala stvar. Linden je sedeo u publici uz njenu familiju i kolege, ali čak nije ni želeo da pozira pred fotografima, prepustivši tako apsolutno svu pažnju svojoj partnerki.

BONUS VIDEO:

 

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas