Oglas
· · Komentari: 0

ONA JE NAŠA REKORDERKA PO BROJU BRAKOVA: Udala se i razvela 12 puta, jednu stvar je naučila i odlučila da podeli sa svim ženama!

Jedna poznata pevačica sa domaće scene razvela se čak 12 puta i bez ustručavanja otkriva razlog zašto nijedna veza nije potrajala. NJoj je samo jedna stvar bila neprihvatljiva – i tada nije bilo nazad.

1752911614_Screenshot--17-.png
Foto: Jutjub Printskrin/TheIvan32
Oglas

Dok mnoge poznate ličnosti kriju detalje iz privatnog života, pevačica Maja Odžaklijevska uvek je otvoreno govorila o svojim ljubavnim iskustvima. Ono što je posebno izdvaja među koleginicama jeste to što drži neslavni rekord po broju brakova – razvela se čak 12 puta.

Bez zadrške je pričala o tome u medijima, opisujući tip muškaraca s kojima je najčešće bila u vezi:

"Narcisi su ljudi koji vas gledaju, ali vas nikada zaista ne vide. NJihova ljubav je samo odraz potrebe za divljenjem. Oni se nikada ne zaljubljuju u druge – samo u sopstveni odraz u ogledalu", objasnila je Maja, pa nastavila:

"Imala sam 12 takozvanih brakova. Čim krene zvocanje ili ponašanje koje mi se ne sviđa, ja spakujem sve u kese za đubre i kažem: 'Stvari su ti ispred. Ćao, doviđenja' – i ide novi brak. Moja majka je uvek govorila: 'Jedan se otegao, drugi se protegao.'"

NJena iskrenost i smisao za humor učinili su je ikonom jedne generacije, a njene izjave i danas se rado prepričavaju.

 

 

(Lepa&Srećna)

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas