Oglas
· · Komentari: 0

UHAPŠEN GLUMAC POSLE MASOVNE TUČE: Policija tvrdi da je naneo telesne povrede dvojici muškaraca

Šaja LaBaf je optužen za dva slučaja jednostavnog nanošenja telesnih povreda.

1771402127_Foto-Profimedia-Shia.jpg
Foto: Profimedia
Oglas

Glumac Šaja LaBaf uhapšen je nakon što je optužen da je udario dvojicu muškaraca rano u utorak ujutru tokom proslave Mardi Gra u NJu Orleansu, saopštila je policija.

LaBaf je optužen za dva slučaja jednostavnog nanošenja telesnih povreda, saopštila je policija NJu Orleansa.

Prisutni su pozvali policajce u jedan poslovni objekat oko Francuske četvrti oko 00:45 nakon što su navodno „izazvali nered i postajali sve agresivniji“ unutra, saopštila je policija. Policija nije navela o kakvoj vrsti poslovnog objekta se radi.

Zaposleni je pokušao da ukloni LaBafa, a kada je izašao napolje, glumac je navodno udario čoveka „više puta stisnutim pesnicama“, saopštila je policija.

Svedoci su rekli policiji da je LaBaf napustio područje, ali se kasnije vratio i nastavio da se ponaša agresivno.

„Više osoba je pokušalo da ga obuzda, puštajući ga u nadi da će otići“, saopštila je policija.

Čovek koga je LaBaf prvog navodno udario rekao je policiji da ga je glumac ponovo udario. Drugi čovek je rekao policajcima da ga je LaBaf navodno takođe udario u nos.

„Zadržan je dok nisu stigli policajci“, saopštila je policija.

LaBaf je odveden u bolnicu na lečenje nepoznatih povreda, a nakon što je pušten, uhapšen je i pritvoren od strane policije.

Sudski i zatvorski zapisi nisu navodili advokata koji bi mogao da govori u ime LaBafa. Imejlovi upućeni LaBafovim publicistima nisu odmah odgovoreni.

LaBaf je imao nekoliko sukoba sa zakonom tokom svoje karijere, uključujući hapšenje u NJujorku početkom 2017. godine zbog javnog pijanstva i remećenja javnog reda, što je snimljeno na video snimku uživo. Poslat je na rehabilitaciju koju je odredio sud.

(Kurir)

BONUS VIDEO:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas