ZBOG NJENIH PORUKA DOBIO ŠAMAR PRED CELIM SVETOM: Evo kako izgleda Makronova navodna ljubavnica...
Emanuel Makron je navodno onaj šamar od Brižit Makron dobio upravo zbog glumice
Emanuel Makron je navodno onaj šamar od Brižit Makron dobio upravo zbog glumice
Florijan Tardif u knjizi istražuje privatni život Makronovih, uključujući poruke iranske glumice koje su izazvale žestoku svađu.
Brižit Makron, supruga francuskog predsednika Emanuela Makrona, u retkom i izuzetno iskrenom intervjuu priznala je da ju je deset godina u ulozi prve dame Francuske duboko promenilo.
Brižit Makron se prvi put pojavila u javnosti nakon Trampovih komentara, očaravajući elegancijom i stilom na zvaničnoj poseti Južnoj Koreji.
Melanija Tramp je predstavila tri ključne tačke u razvoju veštačke inteligencije
Prva dama Francuske, Brižit Makron, propustila je modnu reviju brenda Interdee jer je tokom vikenda morala na hitnu operaciju oka, otkrila je njena ćerka Lorens.
Brižit Makron oduševila decu u Diznilendu puštajući muziku kao di-džej u humanitarnoj akciji "Pjes Žon".
Bili su ljudi koji su svojim delima ostavili neizbrisiv trag. Prisećamo se velikana koji su nas napustili u 2025. godini.
Svetski skandali koji su obeležili 2025. godinu.
Kad je Brižit Makron "utešila" svog prijatelja koji je optužen za silovnje, njene reči preko noći postale su centar sukoba u Francuskoj