Od preseljenja u Englesku s Rajanom Goslingom i njihovim ćerkama, nekadašnja glumica uspevala je dugo da se sakrije od paparaca, ali su je pre nekoliko dana oni primetili u fenomenalnom jesenjem izdanju za svaki dan.
Eva Mendez (51) godinama je važila za jednu od najlepših žena planete i bila jedna od najpopularnijih holivudskih glumica, ali je pre izvesnog vremena odlučila da se povuče iz glume i posveti porodici.
Glumica se u javnosti pojavljuje izuzetno retko i vreme provodi brinući o ćerkama koje je dobila s Rajanom Goslingom, pa uglavnom imamo priliku da je vidimo samo na paparaco fotografijama.
Nedavno je tako ona viđena u londonskom Noting hilu dok je obavljala obaveze, a čak i za ovako ležernu priliku imala je zapažen stajling i oduševila kao nekada na crvenom tepihu.
V
— Επικαιρότητα - V - News (@VNews825817) September 16, 2025
Eva Mendes makes a rare appearance for the first time in six months as she steps out to run errands in Notting Hill
======
Eva Mendes made a rare appearance for the first time in six months as she stepped...https://t.co/ShhVEx1lRi
Eva je odabrala jednostavan, svakodnevni stil koji je na prvom mestu udoban, ali uz to izgleda vrlo šik. Ponela je duks-haljinu, maslinastozeleni model zatvoren oko vrata koji je mini dužine i šireg kroja, pa deluje vrlo prijatno.
Svoju jesenju mini-haljinu glumica je kombinovala s braon kaubojskim čizmama sa stabilnom blok-petom, dok je potrepštine nosila u predimenzioniranoj kaki torbi.
Kako bi ostala inkognito, Eva Mendez je nosila i roze kačket i naočare za sunce i većim staklima, ali fotografima nije promakla njena šetnja do jedne dermatološke klinike i popularne prodavnice organske hrane.
Poznati par se početkom 2025. sa ćerkama Esmeraldom Amadom i Amadom Li preselio u Veliku Britaniju, gde je popularni glumac snimao naučnofantastični film "Projekat Očajnički pokušaj".
Dok je Gosling snimao u Sariju, njegova porodica se skrastila u viktorijanskoj kući u Noting hilu, koji je očarao Evu, Rajana i njihove ćerke toliko da ga glumica opisuje kao magičan.
Mendezova je u više navrata na Instagramu pokazala deliće njihovog novog doma, koji uz udobno uređenje prilagođeno potrebama porodice ima i veliko dvorište sa mnogo cveća i maslina.
Zbogom Holivudu na vrhuncu
Glumica je prošle godine u intervjuu za Today ispričala kako je došlo do toga da prekine karijeru na vrhuncu i odgovorila na pitanje je li to bila Goslingova ili njena ideja.
– To je bilo skoro kao prećutni dogovor – "okej, on će ići da radi i ja ću raditi, ali ću ja raditi ovde" – objasnila je glumica. – I dalje sam radila. Samo nisam glumila jer zbog glume morate da idete na lokacije, to vas udalji.
– Imala sam takvu sreću što mogu da provedem ovo vreme s mojom decom – naglasila je.
Kako je ona napomenula, nije istina da ceo dan provodi u kući.
– Inače, tu nema mnogo ostajanja kod kuće – rekla je kroz osmeh. – Mnogo vozite, svaki dan. Stalno idem da ih pokupim, tamo, 'vamo.
(Glossy)
BONUS VIDEO: