Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

ДИЈЕТА РАСЕЛА КРОУА: Ево како је успео да смрша 26 килограма

"Нормализујемо и пиц́е и клађење, али никада не гледамо штету коју узрокују"- рекао је глумац.

1763974789_1683293141_profimedia-0451311355.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Расел Кроу, чувени холивудски глумац имао је 126 килограма, а онда је успео да смрша невероватних 26 килограма. До двоцифрене цифре на ваги стигао је уз кориговану исхрану и физичку акртивност.

Када је вага показала 126 килограма, холивудски глумац је одлучио да "окрене лист" и промени начин живота.

Како је открио у подкасту Џоа Рогана у последњој години је смршао невероватних 26 килограма и пао на 99,9 кг.

Оскаровац је признао да и даље ужива у понеком пићу, али да је драстично смањио унос алкохола нашаливши се да су га године натерале да "спозна своје капацитете".

 - Нормализујемо и пиц́е и клађење, али никада не гледамо штету коју узрокују.- рекао је глумац у подкасту.

Осим избацивања алкохола, глумац је повео рачуна и о исхрани.

– Знатно је смањио алкохол и хлеб, престао је да једе масну храну, која му је била велика слабост. Много више пажње придаје читању етикета и контроли порција – објаснио је својевремено извор близак глумцу.

– Уместо рибе и помфрита, једе салате са посним протеинима и дресингом. Једе сирово поврће кад год му се прохте и више не иде до фрижидера касно увече. Признао је пријатељима да је прешао опасну границу, која га је забринула – каже неименовани извор.

Уз кориговање исхране и избацивање алкохола, глумац често вози бициклу што му помаже да остане фит.

(Стил)

БОНУС ВИДЕО:

 

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas