Oglas
· · Komentari: 0

HRISTINA POPOVIĆ OTKRILA KAKO JE SMRŠALA 27 KILOGRAMA: "Izbacila sam iz ishrane sve što ima barkod" (FOTO)

Glumica Hristina Popović u poslednje vreme privlači veliku pažnju javnosti nakon što je uspela da izgubi čak 27 kilograma viška.

1785934732_Screenshot--53-.png
Foto: Instagram Printskrin/ unatelevizija
Oglas

Gostujući na Radio-televiziji Crne Gore, Hristina je otkrila kako je postigla ovaj rezultat i tom prilikom razbila česte zablude koje prate proces mršavljenja:

– Znaš kad kažu: „samo ne jedem hleba“, „ja samo šetam“, ma jeste, sto posto. Ja radim sve što može da se radi. Izbacila sam ono sve što ima barkod iz ishrane i super sam. Dobri smo – rekla je glumica i dodala:

– Dogovorili smo se da kada otpustim višak kilograma, da ćemo da se prepustimo nekim raznim sportskim dešavanjima.

Hristina je otkrila i jedan zanimljiv psihološki detalj, naglasivši da u svom rečniku uopšte ne koristi termin „gubitak kilograma“:

– Na silnim seminarima oni tako to uče, da ne kažeš izgubila, jer ako izgubiš, onda kao podsvesno imaš želju i da povratiš izgubljeno. Tako da mi otpuštamo, i neka im je sa srećom – zaključila je.

Podsetimo, glumica je godinama vodila borbu sa variranjem u težini, a nedavno se u jednom podkastu osvrnula i na neprijatne situacije i komentare okoline sa kojima se susretala tokom tog procesa:

– Nisam imuna na to kad mi neko dođe. Neka baka je došla i rekla „Kad ćemo na dijetu?“ Ja ne znam ženu, trgnem se… Stalno vidim da se pravdam. Moju mamu stalno pitaju da li sam bolesna. Sećam se i kada sam imala 58 kilograma na ovu visinu, onda su me isto pitali da li sam zdrava.

Hristina Popović ovog leta imala je aktivni odmor sa  novim partnerom. Ika Ignjat Grujičić, jedan od vodećih stručnjaka za kiteboarding, sertifikovani IKO Kiteboarding Examiner, sa kojim očigledno glumica deli istu strast prema aktivnom načinu života.

Zajedno su učestvovali u zahtevnoj trijatlon trci dugoj nekoliko desetina kilometara u okolini Budve, pokazujući da im fizički izazovi predstavljaju zadovoljstvo, a ne prepreku. Umesto klasičnog letovanja, Hristina Popović i Ignjat slobodno vreme koriste za pomeranje sopstvenih granica, spajajući sport, prirodu i zajedničke avanture.

(Hello)

BONUS VIDEO:

 

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas