Oglas
· · Komentari: 0

KARLA BRUNI SE POJAVILA NA NEDELJI MODE U IZDANJU KOJE GORI: Malo koja žena bi se u 58. godini usudila da obuče ovo! (VIDEO)

Kada se Karla Bruni pojavila na crvenom tepihu i duplo mlađe su pale u drugi plan

1769500828_profimedia-1069642538.jpg
Foto: Profimedia
Oglas

Život Karle Bruni je kao sa filmskog platna. Od kako je javnost saznala za njeno ime, intrige se samo nižu. 

Karla Bruni, nekada jedna od najpoznatijih manekenki na svetu i supruga bivšeg francuskog predsednika Nikolasa Sarkozija, koji će provesti pet godina u zatvoru zbog optužbi za zaveru povezanih sa finansiranjem njegove izborne kampanje 2007. godine sredstvima bivšeg libijskog diktatora Moamera Gadafija, rođena je u Italiji, u imućnoj umetničkoj porodici, a godinama kasnije saznala je da čovek za koga je verovala da je njen otac to, zapravo nije.

Kao mlada, Karla je često punila naslovne strane i zbog svojih ljubavnih veza. Bila je u vezi s piscem Žan-Polom Entovenom, da bi kasnije uplovila u romansu s njegovim sinom Rafaelom Entovenom, s kojim je dobila sina Auréliena. Poznata je i afera sa Donaldom Trampom.

Kada se udala za Sarkozija, smirila se. Ipak, interesovanje za njen savršeni izgled nikad nije prestalo. Mnogi se pitaju kako joj polazi za rukom da u 58. godini izgleda tako dobro, a ona je još jednom dokazala da joj nema ravne.

U toku je nedelja mode u Parizu, a Karla Bruni je ovaj događaj iskoristila da još jednom dokaže da je ikona stila. Stajling u kojem se pojavila najkomentarisaniji je. Ni ne čudi, s obzirom da je od onih koji vas teraju da obratite pažnju.

Nakon skandala i hapšenja supruga, ona ne planira da se primiri i povuče, naprotiv.

Čim je zakoračila na ovaj događaj, sve ostale dame, pa i one mlađe su pale u drugi plan. Crnu kratku haljinu je iskombinovala sa čipkanim čarapama, koje su apsolutni hit ove sezone i crnim, klasičnim salonkama. Na sve to je dodala i dugačak kaput. Dodatnu dozu elegancije stajlingu su dali zlatni detalji i nakit. 

Modnim kritičarima nije preostalo ništa drugo osim da se slože da je ovaj stajling za čistu desetku.

(Stil)

BONUS VIDEO:

Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas